HomeRegistrace
Registrace týmu





     

    Startovné:
    – musí být připsáno na účtu do 7. června 2024
    – kategorie MUŽI 2800 Kč pokud bude startovné uhrazeno do 17. května 2024, po tomto datu činí startovné 3500 Kč
    – kategorie ŽENY  1750 Kč pokud bude startovné uhrazeno do 17. května 2024, po tomto datu činí startovné 2100 Kč
    – v kategorie STARŠÍ ŽÁCI, MLADŠÍ ŽÁKYNĚ a ELÉVOVÉ 1000 Kč
    – informace k platbě Vám dorazí do uvedeného e-mailu

    Vratná kauce: 1000 Kč (platí pouze pro kategorii MUŽI a ŽENY), platí se na místě před prvním utkáním
    – nevrací se v případě poškození haly, či zařízení v hale
    – nevrací se v případě, že tým odjede z turnaje dříve, než odehraje všechna svá utkání
    V případě, že se v zápasech o umístění týmy domluví na jiném hracím čase (nižším) a nebo že chtějí, aby utkání rozhodly nájezdy, bude jim vyhověno.

    Již regitrováno
    týmů kategorie muži
    28
    Název týmuMěstoKategorieZaplaceno
    ČosijakHavířovmuži
    Dataf SelectionKrnovmuži
    FireMenKrnovmuži
    KING KOBRAOpavamužiX
    IBK Alpy KarvinámužiX
    PARTY HARDMixmuži
    Orlovští snajpři Orlovàmuži
    Future StarsKarviná muži
    Piková EsaHavířovmuži
    TSAIIIŠternberkmuži
    MIRAGEOstrava/Krnovmuži
    Bestie Krnovmuži
    Purple DevilsMariánské horymuži
    Mokrý banditiHavířovmuži
    Název nevíme Krnov muži
    IBK AcesOstravamuži
    Pravý úhel Opavamuži
    Škubyho armáda Ostrava/Zlín muži
    OutbreakersOpavamuži
    Adam MirgaJablunkovmuži
    Wubdagogs OstravaOstravamuži
    TY VÍŠŠumbarkmužiX
    Šuliči honinůOstravamuži
    Rychlé Vesty IBKOrlová muži
    IBK Techničtí mágové TřinecmužiX
    DDM PaskovPaskovmuži
    Radegast 12OstravamužiX
    ŘEZNIČTÍ PSIOpavamužiX
    Již regitrováno
    týmů kategorie ženy
    8
    Název týmuMěstoKategorieZaplaceno
    FBC ORLICEHranice ženy
    VektorKardanova Lhotaženy
    Ladies z Jičína Nový Jičínženy
    Mokré BanditkyHavířovženy
    JevanečkyyyyTřinec ženy
    Vylité vázyOstravaženy
    Papas pizzeriaTastyvilleženy
    DoTyčeOstravaženy
    Již regitrováno
    týmů kategorie starší žáci
    5
    Název týmuMěstoKategorieZaplaceno
    FBC ORCA BRUNTÁLBruntálstarší žáci
    FBC ORCA KRNOVKrnovstarší žáci
    Dataf JuniorsKrnovstarší žáciX
    IBK Dubina Ostravastarší žáciX
    Liďáčkův All-starFrýdek-Místek starší žáciX
    Již registrován
    tým kategorie elévové
    1
    Název týmuMěstoKategorieZaplaceno
    FBC ORCA KRNOVKrnovelévové
    Již registrovány
    týmy kategorie mladší žákyně
    2
    Název týmuMěstoKategorieZaplaceno
    FBC ORCA KRNOVKrnovmladší žákyně
    FBC Intevo Třinec Třinecmladší žákyněX