HomeOrca Winter Cup 2021Play Off OWC 2021
Play off OSC 2021

rozpis zápasů

2. den # Hřiště 1 Výsledek 2. den # Hřiště 2 Výsledek 2. den # Hřiště 3 Výsledek
8:00 PŘEDKOLO 101 Slovan – IBK Lopaty 5:2 8:00 TH2 – Dupky Letky 8:00 Havířov Torpédo – Pink Pälmo
8:30 PŘEDKOLO 2 KTG Bruises Opava – TORSFK 2:6 8:30 PŘEDKOLO 4 Úsporný režim – Florbal Kujavy 5:3 8:30 Torpedko – SeniOrcy
9:00 PŘEDKOLO 1 IBK Techničti mágové – Slovan 7:5 9:00 OSMIFINÁLE 10 Mokrý Banditi – Óčko team 13:3 9:00 PŘEDKOLO 3 My tři a Kuba – All in 10:2
9:30 OSMIFINÁLE 11 Šlápoty – Ibk Siberia 4:3 9:30 OSMIFINÁLE 13 Dataf Selection – TORSFK 7:5 9:30 OSMIFINÁLE 12 Čosijak – Úsporný režim 12:3
10:00 OSMIFINÁLE 14 Dovolenkaris – IBK ŠÍDLOS tygřík 6:2 10:00 17.-20. MÍSTO 172 All in – Florbal Kujavy 1:4 10:00 17.-20. MÍSTO 171 Slovan –  KTG Bruises Opava 6:5
10:30 OSMIFINÁLE 15 IBK MODŘÍ TYGŘÍCI – Džibutsko U23 5:8 10:20 OSMIFINÁLE 17 Lucky Boys from KaCity – IBK Techničti mágové 6:5 pn 10:20 OSMIFINÁLE 16 Přijdeme dýl – My tři a Kuba 5:1
11:00 ČTVRTFINÁLE 601 Torpedko – Dupky Letky 10:0 10:50 19. MÍSTO KTG Bruises Opava – All in 8:2 10:50 17. MÍSTO Slovan – Florbal Kujavy 4:3 pn
11:30 ČTVRTFINÁLE 602 Jevanečkyyyy – SeniOrcy 5:2 11:10 9.-16. MÍSTO 901 Úsporný režim – Óčko team 4:5 11:10 9.-16. MÍSTO 902 TORSFK – Ibk Siberia 3:2
12:00 ČTVRTFINÁLE 603 TH2 – Havířov Torpédo 6:0 11:30 9.-16. MÍSTO 904 IBK Techničtí mágové – IBK MODŘÍ TYGŘÍCI 3:2 11:30 9.-16. MÍSTO 903 My tři a Kuba – IBK ŠÍDLOS tygřík 2:7
12:30 ČTVRTFINÁLE 21 Čosijak – Mokrý Banditi 4:3 pn 11:50 13.-16. MÍSTO 905 Úsporný režim – Ibk Siberia 5:4 pn 11:50 9.-12. MÍSTO 907 Óčko team – TORSFK 1:5
13:00 ČTVRTFINÁLE 22 Dataf Selection – Šlápoty 3:8 12:10 13.-16. MÍSTO 906 My tři a Kuba – IBK MODŘÍ TYGŘÍCI 3:4 pn 12:10 9.-12. MÍSTO 908 IBK ŠÍDLOS tygřík – IBK Techničtí mágové 7:6 pn
13:30 ČTVRTFINÁLE 23 Přijdeme dýl – Dovolenkaris 7:3 12:30 12:30 5.-7. MÍSTO 604 Dupky Letky – SeniOrcy 2:5
14:00 ČTVRTFINÁLE 24 Lucky Boys from KaCity – Džibutsko U23 8:0 12:50 15. MÍSTO Ibk Siberia – My tři a Kuba 5:3 12:50 13. MÍSTO Úsporný režim – IBK MODŘÍ TYGŘÍCI 7:8 pn
14:30 SEMIFINÁLE 611 Pink Pälmo – TH2 2:4 13:10 11. MÍSTO Óčko team – IBK Techničtí mágové 2:4 13:10 5.-7. MÍSTO 606 SeniOrcy – Havířov Torpédo 1:3
15:00 SEMIFINÁLE 612 Torpedko – Jevanečkyyyy 1:4 13:30 13:30 9. MÍSTO TORSFK – IBK ŠÍDLOS tygřík 6:7 pn
15:30 SEMIFINÁLE 31 Čosijak – Šlápoty 7:3 13:50 13:50 5.-7. MÍSTO 605 Havířov Torpédo – Dupky Letky 2:1 pn
16:00 SEMIFINÁLE 32 Přijdeme dýl – Lucky Boys from KaCity 3:6 14:10 14:10 5.-8. MÍSTO 51 Mokrý Banditi – Dataf Selection 2:1 pn
16:30 3. MÍSTO – ŽENY Pink Pälmo –  Torpedko 2:3 14:30 14:30
17:00 FINÁLE – ŽENY TH2 – Jevanečkyyyy 5:4 14:50 14:50 5.-8. MÍSTO 52 Dovolenkaris – Džibutsko U23 3:7
17:30 3. MÍSTO – MUŽI Šlápoty- Přijdeme dýl 3:4 pn 15:10 15:10
18:00 FINÁLE – MUŽI Čosijak – Lucky Boys from KaCity 5:4 pn 15:30 7. MÍSTO Dataf Selection – Dovolenkaris 3:4 pn 15:30 5. MÍSTO Mokrý Banditi – Džibutsko U23 3:2
Play off OWC 2021 - Ženy

pavouk

Čtvrtfinále Semifinále Finále
   
 
Pink Pälmo
30.12.2021
Pink Pälmo 2-4 TH2
 
 TH2
TH2
30.12.2021
TH2 5-4 Jevanečkyyyy
30.12.2021
TH2 6-0 Havířov Torpédo
TH2
 
Havířov Torpédo
 
Torpedko
30.12.2021
Torpedko 10-0 Dupky Letky
Torpedko
30.12.2021
Torpedko 1-4 Jevanečkyyyy
Dupky Letky
 Jevanečkyyyy
Jevanečkyyyy 
30.12.2021
Jevanečkyyyy 5-2 SeniOrcy
Jevanečkyyyy
 
SeniOrcy
Play off OWC 2021 - Muži

pavouk

Předkolo Osmifinále Čtvrtfinále Semifinále Finále
Úsporný režim    
30.12.2021
Úsporný režim 5-3 Florbal Kujavy
Úsporný režim
30.12.2021
Úsporný režim 3-12 Čosijak
Florbal Kujavy
 Čosijak
 
30.12.2021
Čosijak 4-3 Mokrý Banditi
 
Čosijak
 
 
 Čosijak
 
30.12.2021
Čosijak 7-3 Šlápoty
 
Mokrý Banditi
30.12.2021
Mokrý Banditi 13-3 Óčko team
 
 Mokrý Banditi
  
 
Óčko team
 
 
 Čosijak
KTG Bruises Opava
30.12.2021
Čosijak 5-4 Lucky Boys from KaCity
30.12.2021
KTG Bruises Opava 2-6 TORSFK
TORSFK
30.12.2021
TORSFK 5-7 Dataf Selection
TORSFK
 Dataf Selection
 
30.12.2021
Dataf Selection 3-8 Šlápoty
 
Dataf Selection
 
 
 Šlápoty
  
 
Šlápoty
30.12.2021
Šlápoty 4-3 Ibk Siberia
 
 Šlápoty
  
 
Ibk Siberia
 
 
 
My tři a Kuba
30.12.2021
My tři a Kuba 10-2 All in
My tři a Kuba
30.12.2021
My tři a Kuba 1-5 Přijdeme dýl
All in
 Přijdeme dýl
 
30.12.2021
Přijdeme dýl 7-3 Dovolenkaris
 
Přijdeme dýl
 
 
 Přijdeme dýl
 
30.12.2021
Přijdeme dýl 3-6 Lucky Boys from KaCity
 
Dovolenkaris
30.12.2021
Dovolenkaris 6-2 IBK ŠÍDLOS tygřík
 
 Dovolenkaris
  
 
IBK ŠÍDLOS tygřík
 
 
 Lucky Boys from KaCity
IBK Techničti mágové 
30.12.2021
IBK Techničti mágové 7-5 Slovan
IBK Techničti mágové
30.12.2021
IBK Techničti mágové 5-6 Lucky Boys from KaCity
Slovan
 Lucky Boys from KaCity
 
30.12.2021
Lucky Boys from KaCity 8-0 Džibutsko U23
 
Lucky Boys from KaCity
 
 
 Lucky Boys from KaCity
  
 
IBK MODŘÍ TYGŘÍCI
30.12.2021
IBK MODŘÍ TYGŘÍCI 5-8 Džibutsko U23
 
 Džibutsko U23
  
 
Džibutsko U23