HomeOrca Winter Cup 2019Rozpisy / Výsledky OWC 2019
Rozpisy a výsledky

Orca Cup

ZÁKLADNÍ SKUPINY

Sobota 28. 12. 2019

sobota Hřiště 1 Výsledek Hřiště 2 Výsledek Hřiště 3 Výsledek
8:30 IBK ALPY – Pleasuremen Zlej se(n) – Arcibiskupství sv. Oldřicha Tygříci – Mokrý Banditi „B“
8:55 Dovolenkaris – Nenastoupí tým Úsporný režim – Skrblíci Šlápoty – FireMen
9:20 Óčko team – IBK ALPY Ibk siberia – Zlej se(n) Tupící – Tygříci
9:45 Pleasuremen – Nenastoupí tým Arcibiskupství sv. Oldřicha – Skrblíci Mokrý Banditi „B“ – FireMen
10:10 Vector – IBK Rajdy Awesome (s)hits – Olafáci Nemocní lidé ze stanice zoo – Supreme Team
10:35 Dovolenkaris – Óčko team Úsporný režim – Ibk siberia Šlápoty – Tupící
11:00 Nenastoupí tým – IBK ALPY Skrblíci – Zlej se(n) FireMen – Tygříci
11:25 Awesome (s)hits – Nemocní lidé ze stanice zoo Vector – SeniOrcy Olafáci – Supreme Team
11:50 Pleasuremen – Óčko team Arcibiskupství sv. Oldřicha – Ibk siberia Mokrý Banditi „B“ – Tupící
12:15 IBK ALPY – Dovolenkaris Zlej se(n) – Úsporný režim Tygříci – Šlápoty
12:40 IBK Rajdy – SeniOrcy Olafáci – Nemocní lidé ze stanice zoo Awesome (s)hits – Supreme Team
13:05 Óčko team – Nenastoupí tým Ibk siberia – Skrblíci Tupící – FireMen
13:30 Dovolenkaris – Pleasuremen Úsporný režim – Arcibiskupství sv. Oldřicha Šlápoty – Mokrý Banditi „B“
13:55 IBK Rajdy – Nemocní lidé ze stanice zoo Vector – Olafáci SeniOrcy – Supreme Team
14:20 Citrus TEAM – Muzikanti z Hané Pravý úhel – Přijdeme dýl MOU-LOVE – Šuliči honinů
14:45 Klepeťáci – FK Radvanice Warriors Nový Jičín – Lesní plody Mokrý Banditi – IBK Donats
15:10 Vector – Nemocní lidé ze stanice zoo SeniOrcy – Awesome (s)hits IBK Rajdy – Olafáci
15:35 All Stars – Citrus TEAM Kopnu tě loktem – Pravý úhel Vitamínky – MOU-LOVE
16:00 Muzikanti z Hané – FK Radvanice Přijdeme dýl – Lesní plody Šuliči honinů – IBK Donats
16:25 SeniOrcy – Olafáci Vector – Supreme Team IBK Rajdy – Awesome (s)hits
16:50 Klepeťáci – All Stars Warriors Nový Jičín – Kopnu tě loktem Mokrý Banditi – Vitamínky
17:15 FK Radvanice – Citrus TEAM Lesní plody – Pravý úhel IBK Donats – MOU-LOVE
17:40 Vector – Awesome (s)hits IBK Rajdy – Supreme Team SeniOrcy – Nemocní lidé ze stanice zoo
18:05 Muzikanti z Hané – All Stars Přijdeme dýl – Kopnu tě loktem Šuliči honinů – Vitamínky
18:30 Citrus TEAM – Klepeťáci Pravý úhel – Warriors Nový Jičín MOU-LOVE – Mokrý Banditi
18:55 All Stars – FK Radvanice Kopnu tě loktem – Lesní plody Vitamínky – IBK Donats
19:20 Klepeťáci – Muzikanti z Hané Warriors Nový Jičín – Přijdeme dýl Mokrý Banditi – Šuliči honinů

 

#OWC19 IBK ALPY Pleasuremen Dovolenkaris Nenastoupí tým Óčko team body pořadí
IBK ALPY ORCA 4:6 4:16 5:5 6:4 4 3.
Pleasuremen 6:4 WINTER 5:5 10:5 10:8 10 2.
Dovolenkaris 16:4 5:5 CUP 6:3 9:7 10 1.
Nenastoupí tým 5:5 5:10 3:6 2019 6:7 1 5.
Óčko team 4:6 8:10 7:9 7:6 SKUPINA A 3 4.

 

#OWC19 Zlej se(n) Arcibiskupství sv. O. Úsporný režim Skrblíci Ibk siberia body pořadí
Zlej se(n) ORCA 3:6 3:6 3:4 4:11 0 5.
Arcibiskupství sv. O. 6:3 WINTER 9:5 9:4 6:7 9 2.
Úsporný režim 6:3 5:9 CUP 8:5 5:8 6 3.
Skrblíci 4:3 4:9 5:8 2019 6:7 3 4.
Ibk siberia 11:4 7:6 8:5 7:6 SKUPINA B 12 1.

 

#OWC19 Tygříci Mokrý Banditi „B“ Šlápoty FireMen Tupící body pořadí
Tygříci ORCA 2:13 1:12 5:0 4:6 3 4.
Mokrý Banditi „B“ 13:2 WINTER 12:6 5:0 6:3 12 1.
Šlápoty 12:1 6:12 CUP 5:0 10:8 9 2.
FireMen 0:5 0:5 0:5 2019 0:5 0 5.
Tupící 6:4 3:6 8:10 5:0 SKUPINA C 6 3.

 

#OWC19 Citrus TEAM Muzikanti z Hané Klepeťáci FK Radvanice All Stars body pořadí
Citrus TEAM ORCA 3:8 3:9 3:7 8:1 3 4.
Muzikanti z Hané 8:3 WINTER 10:5 7:3 9:1 12 1.
Klepeťáci 9:3 5:10 CUP 4:7 8:2 6 3.
FK Radvanice 7:3 3:7 7:4 2019 9:1 9 2.
All Stars 1:8 1:9 2:8 1:9 SKUPINA D 0 5.

 

#OWC19 Pravý úhel Přijdeme dýl Warriors Nový Jičín Lesní plody Kopnu tě loktem body pořadí
Pravý úhel ORCA 5:8 2:4 3:2 5:6 3 4.
Přijdeme dýl 8:5 WINTER 5:3 11:0 14:5 12 1.
Warriors Nový Jičín 4:2 3:5 CUP 3:1 7:1 9 2.
Lesní plody 2:3 0:11 1:3 2019 2:5 0 5.
Kopnu tě loktem 6:5 5:14 1:7 5:2 SKUPINA E 6 3.

 

#OWC19 MOU-LOVE Šuliči honinů Mokrý Banditi IBK Donats Vitamínky body pořadí
MOU-LOVE ORCA 8:3 3:15 6:5 6:4 9 2.
Šuliči honinů 3:8 WINTER 3:11 12:6 3:4 3 4.
Mokrý Banditi 15:3 11:3 CUP 12:8 9:8 12 1.
IBK Donats 5:6 6:12 8:12 2019 1:6 0 5.
Vitamínky 4:6 4:3 8:9 6:1 SKUPINA F 6 3.

 

#OWC19 Vector IBK Rajdy Awesome (s)hits Olafáci Nemocní lidé ze stanice zoo Supreme Team SeniOrcy body pořadí
Vector ORCA 5:2 4:4 13:1 7:3 13:3 7:2 16 1.
IBK Rajdy 2:5 WINTER 4:6 3:1 1:10 10:0 5:3 6 4.
Awesome (s)hits 4:4 6:4 CUP 9:0 7:5 11:0 9:0 16 2.
Olafáci 1:13 1:3 0:9 2020 0:11 5:4 1:7 3 6.
Nemocní lidé ze stanice zoo 3:7 10:1 5:7 11:0 ŽENY 12:2 6:5 12 3.
Supreme Team 3:13 0:10 0:11 4:5 2:12 SKUPINA 3:9 0 7.
SeniOrcy 2:7 3:5 0:9 7:1 5:6 9:3 W 6 5.

 

Play off

Neděle 29. 12. 2019

Čas Zápas Č.Z. Hřiště 1 Výsledek Čas Zápas Č.Z. Hřiště 2 Výsledek Čas Zápas Č.Z. Hřiště 3 Výsledek
8:00 Předkolo 321 Očko tým – Zlej se(n) 6:3 8:00 Předkolo 322 Skrblíci – Fireman 5:0 8:00 Předkolo 323 Tygříci – Nenastoupí tým 3:6
8:25 Předkolo 324 Citrus team-Lesní plody 5:0 8:25 Předkolo 325 Pravý úhel-IBK Donats 8:5 8:25 Předkolo 326 Šuliči honinů-All Stars 9:2
8:50 1/16 final 161 Klepeťáci-Kopnu tě loktem 7:2 8:50 1/16 final 162 Vitamínky- Očko tým 5:4 8:50 25.-30. 251 Zlej se(n)-Fireman 5:0
9:15 1/16 final 163 FK Radvanice – Skrblíci 9:4 9:15 1/16 final 164 Mou-love – Nenastoupí tým 8:7 9:10 25.-30. 252 Tygříci-Lesní plody 5:0
9:40 1/16 final 165 Pleasurmen – Citrus team 13:4 9:40 1/16 final 166 Šlápoty-Pravý úhel 5:3 9:30 25.-30. 253 IBK Donats-All Stars 3:9
10:05 1/16 final 167 Tupíci -Šuliči honinů 8:7 10:05 1/16 final 168 IBK Alpy-Úsporný režim 3:8 9:50 28.-30. 281 Fireman-Lesní plody  0:0
10:30 17.-24. 171 Kopnu tě loktem-Očko team 2:4 10:30 17.-24. 172 Skrblíci-Nenastoupí tým 4:6 10:10 25.-27. 254 Zlej se(n)-Tygříci  2:3
10:50 17.-24. 173 Citrus team-Pravý úhel 0:5 10:50 17.-24. 174 Šuliči honinů-IBK Alpy 3:4 10:30 28.-30. 282 Fireman-IBK Donats  0:5
11:10 17.-20. 175 Očko tým-Nenastoupí tým 5:9 11:10 21.-24. 211 Kopnu tě loktem-Skrblíci 3:4 10:50 25.-27. 255 Zlej se(n)-All Stars  0:3
11:30 17.-20. 176 Pravý úhel-IBK Alpy 3:7 11:30 21.-24. 212 Citrus team -Šuliči honinů 0:5 11:10 28.-30. 283 Lesní plody-IBK Donats  0:5
11:50 1/8 final 82 IBK Siberia-Vitamínky 5:2 11:50 1/8 final 83 Mokrý banditi „B“-FK Radvanice 6:7 11:30 25.-27. 256 Tygříci-All Stars  6:3
12:15 1/8 final 85 Warriors Nový Jičín-Pleasurmen 8:7 12:15 1/8 final 86 Muzikanti z Hané-Šlápoty 3:4 11:50 1/8 final 81 Dovolenkaris-Klepeťáci 11:5
12:40 1/8 final 88 Mokrý banditi-Úsporný režim 11:3 12:40 19. 191 Očko tým-Pravý úhel 5:6 12:15 1/8 final 84 Arcibiskupství sv. O.-Mou-Love 2:5
13:05 1/4 ženy W42 Awesome (s)hits-Supreme team 10:2 13:00 1/4 ženy W41 IBK Rajdy-SeniOrcy 6:5 12:40 1/8 final 87 Přijedeme dýl-Tupíci 3:4
13:30 1/4 final 41 Dovolenkaris-IBK Siberia 10:3 13:25 17. 177 Nenastoupí tým-IBK Alpy 2:6 13:05 23. 231 Kopnu tě loktem-Citrus team 5:0 
13:55 1/4 final 42 FK Radvanice-Mou-LOVE 3:6 13:45 9.-16. 91 Klepeťáci-Vitamínky 1:3 13:25 1/4 ženy W43 Nemocní lidé-Olafáci 13:0
14:20 1/4 final 43 Warriors Nový Jičín-Šlápoty 5:4 14:05 9.-16. 92 Mokrý Banditi B-Arcibiskupství sv. Oldřicha 0:5 13:50 21. 213 Skrblíci-Šuliči honinů  3:5
14:45 1/4 final 44 Tupíci-Mokrý Banditi 4:7 14:25 5.-7. ženy W51 SeniOrcy-Supreme Team 5:2 14:10 9.-16. 93 Pleasurmen-Muzikanti z Hané 3:7
15:10 1/2 ženy W21 Vector-IBK Rajdy 4:2 14:45 13.-16. 131 Klepeťáci-Mokrý Banditi B 4:5 14:30 9.-16. 94 Přijdeme dýl-Úsporný režim 5:0
15:35 1/2 ženy W22 Nemocní lidé ze stanice zoo-Awesome (s)hits 3:6 15:05 9.-12. 95 Vitaminky-Arcibiskupství sv. Oldřicha 4:6 15:10 13.-16. 132 Pleasureman-Úsporný režim 5:0
16:00 1/2final 21 Dovolenkaris-Mou-Love 4:5n 15:25 9.-12. 96 Muzikanti z Hané-Přijdeme dýl 2:3 15:30 5.-7. ženy W52 SeniOrcy-Olafáci  4:0
16:25 1/2 final 22 Warriors Nový Jičín-Mokrý Banditi 0:4 15:45 5.-8. 51 IBK Siberia-FK Radvanice 10:9 15:50 15. 151 Kepeťáci-Úsporný režim  5:0k
16:50 O 3. místo ženy W12 Nemocní lidé-IBK Rajdy 3:4 16:05 5.-8. 52 Šlápoty-Tupíci 4:5 16:10 5.-7. ženy W53 Supreme Team-Olafáci  2:5
17:15 O 3. místo 12 Dovolenkaris-Warriors Nový Jičín 5:6 16:25 11. 111 Vitaminky-Muzikanti z Hané  2:7 16:30 13. 133 Mokrý Banditi B-Pleasureman  5:6
17:40 Finále ženy W11 Awesome (s)hits-Vector 3:2 16:45 7. 71 FK Radvanice-Šlápoty 1:6 16:50 9. 97 Arcibiskupství sv. Oldřicha-V96  1:7
18:05 Finále 11 Mou-LOVE-Mokrý Banditi 4:9 17:05 5. 53 IBK Siberia-Tupíci 4:5

 

Čas Zápas Č.Z. Hřiště 1 Výsledek Čas Zápas Č.Z. Hřiště 2 Výsledek Čas Zápas Č.Z. Hřiště 3 Výsledek
8:00 Předkolo 321 Očko tým – Zlej se(n) 6:3 8:00 Předkolo 322 Skrblíci – Fireman 5:0 8:00 Předkolo 323 Tygříci – Nenastoupí tým 3:6
8:25 Předkolo 324 Citrus team-Lesní plody 5:0 8:25 Předkolo 325 Pravý úhel-IBK Donats 8:5 8:25 Předkolo 326 Šuliči honinů-All Stars 9:2
8:50 1/16 final 161 Klepeťáci-Kopnu tě loktem 8:50 1/16 final 162 Vitamínky- Očko tým 8:50 25.-30. 251 Zlej se(n)-Fireman 5:0
9:15 1/16 final 163 FK Radvanice – Skrblíci 9:15 1/16 final 164 Mou-love – Nenastoupí tým 9:10 25.-30. 252 Tygříci-Lesní plody
9:40 1/16 final 165 Pleasurmen – Citrus team 9:40 1/16 final 166 Šlápoty-Pravý úhel 9:30 25.-30. 253 IBK Donats-All Stars
10:05 1/16 final 167 Tupíci -Šuliči honinů 10:05 1/16 final 168 IBK Alpy-Úsporný režim 9:50 28.-30. 281 Fireman-P252  0:5
10:30 17.-24. 171 P161-P162 10:30 17.-24. 172 P163-P164 10:10 25.-27. 254 Zlej se(n)-V252  
10:50 17.-24. 173 P165-P166 10:50 17.-24. 174 P167-P168 10:30 28.-30. 282 P251-P253  
11:10 17.-20. 175 V171-V172 11:10 21.-24. 211 P171-P172 10:50 25.-27. 255 V251-V253  
11:30 17.-20. 176 V173-V174 11:30 21.-24. 212 P173-P174 11:10 28.-30. 283 P252-P253  
11:50 1/8 final 82 IBK Siberia-V162 11:50 1/8 final 83 Mokrý banditi „B“-V163 11:30 25.-27. 256 V252-V253  
12:15 1/8 final 85 Warriors Nový Jičín-V165 12:15 1/8 final 86 Muzikanti z Hané-V166 11:50 1/8 final 81 Dovolenkaris-V161
12:40 1/8 final 88 Mokrý banditi-V168 12:40 19. 191 P175-P176 12:15 1/8 final 84 Arcibiskupství sv. O.-V164
13:05 1/4 ženy W42 Awesome (s)hits-Supreme team 13:00 1/4 ženy W41 IBK Rajdy-SeniOrcy 12:40 1/8 final 87 Přijedeme dýl-V167
13:30 1/4 final 41 V81-V82 13:25 17. 177 V175-V176 13:05 23. 231 P211-P212  
13:55 1/4 final 42 V83-V84 13:45 9.-16. 91 P81-P82 13:25 1/4 ženy W43 Nemocní lidé-Olafáci
14:20 1/4 final 43 V85-V86 14:05 9.-16. 92 P83-P84 13:50 21. 213 V211-V212  
14:45 1/4 final 44 V87-V88 14:25 5.-7. ženy W51 PW41-PW42 14:10 9.-16. 93 P85-P86
15:10 1/2 ženy W21 Vector-VW41 14:45 13.-16. 131 P91-P92 14:30 9.-16. 94 P87-P88
15:35 1/2 ženy W22 VW42-VW43 15:05 9.-12. 95 V91-V92 15:10 13.-16. 132 P93-P94
16:00 1/2final 21 V41-V42 15:25 9.-12. 96 V93-V94 15:30 5.-7. ženy W52 PW41-PW43  
16:25 1/2 final 22 V43-V44 15:45 5.-8. 51 P41-P42 15:50 15. 151 P131-P132  
16:50 O 3. místo ženy W12 PW21-PW22 16:05 5.-8. 52 P43-P44 16:10 5.-7. ženy W53 PW42-PW43  
17:15 O 3. místo 12 P21-P22 16:25 11. 111 P95-P96 16:30 13. 133 V131-V132  
17:40 Finále ženy W11 VW21-VW22 16:45 7. 71 P51-P52 16:50 9. 97 V95-V96  
18:05 Finále 11 V21-V22 17:05 5. 53 V51-V52