HomeOrca Winter Cup 2018Rozpisy / Výsledky OWC 2018
Rozpisy a výsledky

Orca Winter Cup 2018

Play off

Neděle 30. prosince 2018

Osmifinále 11:20 Hřiště 1 9 Čtvrtfinále 14:40 Hřiště 1 17 Semifinále 17:10 Hřiště 1 21 FINÁLE 18:50 Hřiště 1 24
A1 – Čuk a Gek 6 Vítěz 9 – Výuční listy 4 Vítěz 17 – Warriors Nový Jičín 6 Vítěz 21 – Warriors Nový Jičín 9
Vítěz 1 – Výuční listy 9 Vítěz 10 – Warriors Nový Jičín 9 Vítěz 18 – To pass 5 Vítěz 22 – Mokrý Banditi 3
Osmifinále 11:20 Hřiště 2 10 9.-16.MÍSTO 13:25 Hřiště 1 201 5.-8.MÍSTO 16:20 Hřiště 301 O 3.MÍSTO 18:25 Hřiště 1 23
C2 – Warriors Nový Jičín 11 Poražen 9 – Čuk a Gek 12 Poražen 17 – Výuční listy 2 Poražen 21 – To Pass 6
Vítěz 2 – IBK Siberia 6 Poražen 10 – IBK Siberia 2 Poražen 18 – Pikové eso z rukávu 2 Poražen 22 – Dovolenkaris 4
Osmifinále 12:10 Hřiště 1 11 Čtvrtfinále 15:05 Hřiště 1 18 9.-12.MÍSTO 15:05 Hřiště 2 207 O 5.MÍSTO 18:00 Hřiště 1 304
B1 – Lucky Boys from KaCity 2 Vítěz 11 – To pass 9 Vítěz 201 – Čuk a Gek 4 Vítěz 301 – Výuční listy 4
Vítěz 3 – To pass 6 Vítěz 12 – Úsporný režim 3 Vítěz 202 – Pleasuremen 5 Vítěz 302 – Muzikanti z Hané 3
Osmifinále 12:10 Hřiště 2 12 9.-16.MÍSTO 13:25 Hřiště 2 202 13.-16.MÍSTO 14:15 Hřiště 2 205 O 7.MÍSTO 18:00 Hřiště 2 303
D2 – Pleasuremen 3 Poražen 11 – Lucky boys from KaCity 5 Poražen 201 – IBK Siberia 7 sn. Poražen 301 – Pikové eso z rukávu 5
kontumačně
Vítěz 4 – Úsporný režim 7 Poražen 12 – Pleasuremen 6 Poražen 202 – Lucky boys from KaCity 6 Poražen 302 – Úsporný režim 0
Osmifinále 13:00 Hřiště 1 13 Čtvrtfinále 15:30 Hřiště 1 19 Semifinále 17:35 Hřiště 1 22 O 9.MÍSTO 17:35 Hřiště 2 212
C1 – Dovolenkaris 12 Vítěz 13 – Dovolenkaris 7 Vítěz 19 – Dovolenkaris 6 Vítěz 207 – Pleasuremen 7
Vítěz 5 – Zbojnický rohlík 2 Vítěz 14 – Pikové esa z rukávu 4 Vítěz 20 – Mokrý Banditi 7 Vítěz 208 – Zbojnický rohlík 1
Osmifinále 13:00 Hřiště 2 14 9.-16.MÍSTO 14:15 Hřiště 1 203 5.-8.MÍSTO 16:45 Hřiště 1 302 O 11.MÍSTO 17:10 Hřiště 2 211
A2 – Pikové esa z rukávu 7 Poražen 13 – Zbojnický rohlík 6 Poražen 19 – Pikové eso z rukávu 3 Poražen 207 – Čuk a Gek 4
Vítěz 6 – My tři, Gule a Kuba 4 Poražen 14 – My tři, Gule a Kuba 3 Poražen 20 – Muzikanti z Hané 4 Poražen 208 – Šuliči Honinů 6
Osmifinále 13:50 Hřiště 1 15 Čtvrtfinále 15:55 Hřiště 1 20 9.-12.MÍSTO 15:55 Hřiště 2 208 O 13.MÍSTO 16:45 Hřiště 2 210
D1 – Šuliči Honinů 2 Vítěz 15 – Muzikanti z Hané 6 Vítěz 203 – Zbojnický rohlík 9 Vítěz 205 – IBK Siberia 5
kontumace
Vítěz 7 – Muzikanti z Hané 7 Vítěz 16 – Mokrý Banditi 7 Vítěz 204 – Šuliči Honinů 4 Vítěz 206 – FS Havířov 0
Osmifinále 13:50 Hřiště 2 16 9.-16.MÍSTO 14:40 Hřiště 2 204 13.-16.MÍSTO 15:30 Hřiště 2 206 O 15.MÍSTO 16:20 Hřiště 2 209
B2 – FS Havířov 8 Poražen 15 – Šuliči Honinů 6 Poražen 203 – My tři, Gule a Kuba 0 Poražen 205 – Lucky boys from KaCity 5
kontumace
Vítěz 8 – Mokrý Banditi 9 Poražen 16 – FS Havířov 5 Poražen 204 – FS Havířov 5
Kontumace
Poražen 206 – My tři, Gule a Kuba 0
Předkolo 8:00 Hřiště 1 1
D4 – Saigon 5
B5 – Výuční listy 7
Předkolo 8:00 Hřiště 2 2 17.-24.MÍSTO 9:40 Hřiště 1 101 17.-20.MÍSTO 10:30 Hřiště 1 107 O 17.MÍSTO 12:35 Hřiště 1 112
B3 – IBK Siberia 8 Poražen 1 – Saigon 8 Vítěz 101 – Saigon 5 Vítěz 107 – Saigon 7
D6 – SuperHeroes 2 Poražen 2 – Superheroes 4 Vítěz 102 – FK Radvanice 4 Vítěz 108 – Óčko team 8
Předkolo 8:25 Hřiště 1 3
C4 – To pass 14
A5 – FK Radvanice 4
Předkolo 8:25 Hřiště 2 4 17.-24.MÍSTO 9:40 Hřiště 2 102 21.-24.MÍSTO 10:30 Hřiště 2 105 O 19.MÍSTO 11:45 Hřiště 1 111
A3 – Úsporný režim 5 Poražen 3 –  FK Radvanice 3 sn. Poražen 101 – Superheroes 11 Poražen 107 – FK Radvanice 5
C6 – ŠFAS 0 kontumace Poražen 4 – ŠFAS 2 Poražen 102 – ŠFAS 4 Poražen 108 – All stars 7
Předkolo 8:50 Hřiště 1 5
B4 – Kappa 123 3
D5 – Zbojnický rohlík 6
Předkolo 8:50 Hřiště 2 6 17.-24.MÍSTO 10:05 Hřiště 1 103 17.-20.MÍSTO 10:55 Hřiště 1 108 O 21.MÍSTO 12:35 Hřiště 2 110
D3 – My tři, Gule a Kuba 6 Poražen 5 – Kappa 123 3 Vítěz 103 – All stars 4 Vítěz 105 – Superheroes 3
B6 – All stars 4 Poražen 6 – All stars 4 sn. Vítěz 104 – Óčko team 9 Vítěz 106 – Kappa 123 7
Předkolo 9:15 Hřiště 1 7
A4 – Óčko team 1
C5 – Muzikanti z Hané 6
Předkolo 9:15 Hřiště 2 8 17.-24.MÍSTO 10:05 Hřiště 2 104 21.-24.MÍSTO 10:55 Hřiště 2 106 O 23.MÍSTO 11:45 Hřiště 2 109
C3 – Mokrý Banditi 17 Poražen 7 – Óčko team 7 Poražen 103 – Kappa 123 7 Poražen 105 –  ŠFAS 9
A6 – TJ Loučka 4 Poražen 8 – TJ Loučka 1 Poražen 104 – TJ Loučka 6 Poražen 106 – TJ Loučka 7
ZÁKLADNÍ SKUPINY

Sobota 29. prosince 2018

Hřiště 1 sobota Hřiště 3
Óčko Team 8:1 TJ Loučka 8:00 Čuk&Gek 8:3 FK Radvanice
IBK siberia 9:6 All Stars 8:30 Výuční listy 5:6 Kappa123
Úsporný režim 1:11 Pikové esa z rukávu 8:50 Óčko Team 3:14 Čuk&Gek
Lucky Boys from KaCity 7:5 FS Havířov 9:15 IBK siberia 8:6 Výuční listy
TJ Loučka 3:9 Úsporný režim 9:40 FK Radvanice 7:8 Pikové esa z rukávu
All Stars 3:9 Lucky Boys from KaCity 10:05 Kappa123 7:8 FS Havířov
Čuk&Gek 9:5 Úsporný režim 10:30 Óčko Team 4:4 Pikové esa z rukávu
Výuční listy 10:3 Lucky Boys from KaCity 10:55 IBK siberia 9:15 FS Havířov
Óčko Team 9:5 FK Radvanice 11:20 TJ Loučka 3:18 Pikové esa z rukávu
IBK siberia 6:3 Kappa123 11:45 All Stars 5:10 FS Havířov
TJ Loučka 3:15 Čuk&Gek 12:10 FK Radvanice 6:8 Úsporný režim
All Stars 6:9 Výuční listy 12:35 Kappa123 4:8 Lucky Boys from KaCity
Óčko Team 7:8 Úsporný režim 13:00 Pikové esa z rukávu 3:6 Čuk&Gek
IBK siberia 4:5 Lucky Boys from KaCity 13:25 FS Havířov 8:6 Výuční listy
TJ Loučka 3:7 FK Radvanice 13:50 All Stars 4:6 Kappa123
Muzikanti z Hané 6:6 to Pass 14:15 Warriors Nový Jičín 11:3 ŠFAS
My tři, Gule a Kuba 6:5 Zbojnický rohlík 14:40 Šuliči honinů 8:3 Saigon
Dovolenkaris 8:7 Mokrý banditi 15:05 Muzikanti z Hané 3:7 Warriors Nový Jičín
SuperHeroes 2:4 Pleasuremen 15:30 My tři, Gule a Kuba 5:6 Šuliči honinů
to Pass 2:2 Dovolenkaris 15:55 ŠFAS 2:16 Mokrý banditi
Zbojnický rohlík 9:2 SuperHeroes 16:20 Saigon 2:4 Pleasuremen
Warriors Nový Jičín 8:10 Dovolenkaris 16:45 Muzikanti z Hané 3:6 Mokrý banditi
Šuliči honinů 5:3 SuperHeroes 17:10 My tři, Gule a Kuba 6:7 Pleasuremen
Muzikanti z Hané 12:3 ŠFAS 17:35 to Pass 8:9 Mokrý banditi
My tři, Gule a Kuba 7:4 Saigon 18:00 Zbojnický rohlík 4:7 Pleasuremen
to Pass 6:4 Warriors Nový Jičín 18:25 ŠFAS 4:19 Dovolenkaris
Zbojnický rohlík 6:1 Šuliči honinů 18:50 Saigon 7:5 SuperHeroes
Muzikanti z Hané 3:8 Dovolenkaris 19:15 Mokrý banditi 7:8 Warriors Nový Jičín
My tři, Gule a Kuba 6:2 SuperHeroes 19:40 Pleasuremen 5:6 Šuliči honinů
to Pass 11:3 ŠFAS 20:05 Zbojnický rohlík 1:3 Saigon
Orca Óčko Team TJ Loučka Čuk&Gek FK Radvanice Úsporný režim Pikové esa z rukávu body skóre pořadí
Óčko Team winter 8:1 3:14 9:5 7:8 4:4 7 31:32 4.
TJ Loučka 1:8 cup 3:15 3:7 3:9 3:18 0 13:57 6.
Čuk&Gek 14:3 15:3 2018 8:3 9:5 6:3 15 52:17 1.
FK Radvanice 5:9 7:3 3:8 Skupina 6:8 7:8 3 28:36 5.
Úsporný režim 8:7 9:3 5:9 8:6 A 1:11 9 31:36 3.
Pikové esa z rukávu 4:4 18:3 3:6 8:7 11:1 10 44:21 2.

 

Orca IBK siberia All Stars Výuční listy Kappa123 Lucky Boys from KaCity FS Havířov body skóre pořadí
IBK siberia winter 9:6 8:6 6:3 4:5 9:15 9 36:35 3.
All Stars 6:9 cup 6:9 4:6 3:9 5:10 0 24:43 6.
Výuční listy 6:8 9:6 2018 5:6 3:10 6:8 3 29:38 5.
Kappa123 3:6 6:4 6:5 Skupina 4:8 7:8 6 26:31 4.
Lucky Boys from KaCity 5:4 9:3 10:3 8:4 B 7:5 15 39:19 1.
FS Havířov 15:9 10:5 8:6 8:7 5:7 12 46:34 2.

 

Orca Muzikanti z Hané to Pass Warriors Nový Jičín ŠFAS Dovolenkaris Mokrý banditi body skóre pořadí
Muzikanti z Hané winter 6:6 3:7 12:3 3:8 3:6 4 27:30 5.
to Pass 6:6 cup 6:4 11:3 2:2 8:9 8 33: 4.
Warriors Nový Jičín 7:3 4:6 2018 11:3 8:10 8:7 9 38:29 2.
ŠFAS 3:12 3:11 3:11 Skupina 4:19 2:16 0 15:69 6.
Dovolenkaris 8:3 2:2 10:8 19:4 C 8:7 13 47:24 1.
Mokrý banditi 6:3 9:8 7:8 16:2 7:8 9 45:29 3.

 

Orca My tři, Gule a Kuba Zbojnický rohlík Šuliči honinů Saigon SuperHeroes Pleasuremen body skóre pořadí
My tři, Gule a Kuba winter 6:5 5:6 7:4 6:2 6:7 9 30:24 3.
Zbojnický rohlík 5:6 cup 6:1 1:3 9:2 4:7 6 25:19 5.
Šuliči honinů 6:5 1:6 2018 8:3 5:3 6:5 12 26:22 1.
Saigon 4:7 3:1 3:8 Skupina 7:5 2:4 6 19:25 4.
SuperHeroes 2:6 2:9 3:5 5:7 D 2:4 0 14:31 6.
Pleasuremen 7:6 7:4 5:6 4:2 4:2 12 27:20 2.