Datum konání: 18. – 19. července 2020 přesunuto na 29. – 30. srpna 2020

Místo konání: Janáčkovo náměstí 17, Krnov

Losování turnaje: nejpozději 12.7. 2020 22. srpna 2020

Kategorie: muži a ženy (hráči ve věku 15 let a starší)

Kapacita:
– 24 týmů v kategorii muži,
– 6 týmů v kategorii ženy
(Může se změnit)

Rozhodčí: utkání budou řídit rozhodčí s platnou licencí ČFbU (každé utkání jeden rozhodčí, od čtvrtfinále budou jedno utkání řídit dva rozhodčí)

Pravidla:
– hraje se dle pravidel českého florbalu
– pravidla budou upravena podle rozměrů hřiště a hracího času:

1) Time out je povolen jen v utkáních play off a zápasech o třetí místo.
2) Maximální čekací doba je 5 minut, poté je utkání kontumováno.
3) v zápasech základních skupin může utkání skončit remízou, v zápasech play off a o umístění v případě remízy následují nájezdy dle pravidel florbalu s výjimkou, že jedou tři hráči z každého družstva
4) Vyhodnocení postupu ze skupiny:

Pořadí ve skupině určují součet získaných bodů. Za výhru tým obdrží 3 body, za remízu 1 bod, za prohru 0 bodů. V případě, že dva či více týmů skončí se stejným počtem bodů po ukončení skupinové části, bude se o pořadí rozhodovat podle následujícího klíče:

Dresy: každý tým je povinen mít stejnou barvu dresů nebo triček s čísly

Soupisky: soupisky musí být odevzdány před prvním utkáním; po prvním hracím dni se soupisky uzavírají a už nebude možnost nikoho dopsat; účastnit se mohou hráči a hráčky, kterým je minimálně 15 let (po domluvě lze udělit výjimka) – každý hráč či hráčka může nastoupit v průběhu turnaje pouze za jeden tým!

Hrací systém: bude upřesněn dle počtu přihlášených týmů (první den základní skupiny, druhý den play off)

Počet hráčů: 3+1

Hrací čas: 2×10 minut hrubého času – poslední minuta zápasu čistý čas.
Případné zápasy o umístění 2×7 minut (krom utkání o třetí místo) – poslední minuta zápasu čistý čas.

Tresty: všechny tresty se krátí na polovinu, kromě trestů do konce utkání

Ceny: Týmy na prvních třech místech obdrží medaile, pohár, dárkový koš a diplom, ostatní týmy obdrží diplom; nejlepší brankář, nejlepší střelec a nejlepší hráč obdrží pamětní plaketu a dary od sponzorů.

Startovné:
– do 3.7. 2020: Muži 1600 Kč, Ženy 1200 Kč
– od 4. do 10.7.2020: Muži 2000 Kč, Ženy 1500 Kč
– platby hraďte na klubový účet č.: 2300381959/2010 (do poznámek platby uveďte název týmu a kategorii)

Pojištění hráčů: každý účastník startuje na vlastní nebezpečí