OSC 2020

DatumDomácíČas/VýsledekHostéMísto zápasuZápas
TygříciVagošiTygříci – Vagoši
NemehlaWhite Sharks OpavaNemehla – White Sharks
IBK AlpyParty HardO83 -IBK Alpy vs Party Hard
Šuliči honinůWarriorsiŠuliči honinů — Warriorsi
KlepeťáciO84 – V P322 vs Klepeťáci
VitamínkyO82 – Vitamínky vs V P321
DovolenkarisČ41 – Dovolenkaris vs V O81
O 13. místo 131 – P321 vs P322
9.-12. místo 91 – P81 vs P82
Turovi ChabařiČ42 – V O82 vs Turovi Chabaři
9.-12. místo 92 – P83 vs P84
Óčko teamČ43 – Óčko team vs V O83
O 11. místo 111 – P91 vs P92
ŠlápotyČ44 – V O84 vs Šlápoty
O 9. místo 93 – V91 vs V92
S21 – V Č41 vs V Č42
5.-8. místo – P41 vs P42
5.-8. místo – P43 vs P44
S22 – V Č43 vs V Č44
O 5. místo 53 – V51 vs V52
O 3. místo F12 – P21 vs P22
O 1. místo F11 – V S21 vs V S22
Předkolo Osmifinále Čtvrtfinále Semifinále Finále
     
 
 
 
 
 Dovolenkaris
 
30.8.2020
Dovolenkaris 11:00
Hřiště 1
 
 
 
 
  
 
30.8.2020
13:00
Hřiště 1
 
Šuliči honinů
30.8.2020
Šuliči honinů 10:00 Warriorsi
Hřiště 1
 
  
  
 
Warriorsi
 
 
  
 
30.8.2020
15:00
Hřiště 1
 
Vitamínky
30.8.2020
Vitamínky 10:30
Hřiště 1
 
  
Tygříci
30.8.2020
11:30 Turovi Chabaři
Hřiště 1
30.8.2020
Tygříci 9:30 Vagoši
Hřiště 1
 
 
Vagoši
  
  
 
 
 
 
 Turovi Chabaři
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Óčko team
 
30.8.2020
Óčko team 12:00
Hřiště 1
 
 
 
 
  
 
30.8.2020
13:30
Hřiště 1
 
IBK Alpy
30.8.2020
IBK Alpy 10:00 Party Hard
Hřiště 2
 
  
  
 
Party Hard
 
 
  
Nemehla 
30.8.2020
Nemehla 9:30 White Sharks Opava
Hřiště 2
 
30.8.2020
10:30 Klepeťáci
Hřiště 2
White Sharks Opava
  
 
30.8.2020
12:30 Šlápoty
Hřiště 2
 
Klepeťáci
 
 
  
  
 
 
 
 
 Šlápoty
  
 
 
 
 
Předkolo Osmifinále Čtvrtfinále Semifinále Finále Semifinále Čtvrtfinále Osmifinále Předkolo
         
  
  
  
  
 DovolenkarisÓčko team 
 
30.8.2020
Dovolenkaris 11:00
Hřiště 1
30.8.2020
Óčko team 12:00
Hřiště 1
 
  
  
  
  
    
 
30.8.2020
13:00
Hřiště 1
30.8.2020
13:30
Hřiště 1
 
  
Šuliči honinůIBK Alpy
30.8.2020
Šuliči honinů 10:00 Warriorsi
Hřiště 1
30.8.2020
IBK Alpy 10:00 Party Hard
Hřiště 2
  
     
  
30.8.2020
15:00
Hřiště 1
  
  
WarriorsiParty Hard
  
  
  
 Nemehla
 
30.8.2020
Nemehla 9:30 White Sharks Opava
Hřiště 2
Vitamínky 
30.8.2020
Vitamínky 10:30
Hřiště 1
30.8.2020
10:30 Klepeťáci
Hřiště 2
 White Sharks Opava
     
Tygříci
30.8.2020
11:30 Turovi Chabaři
Hřiště 1
 
30.8.2020
12:30 Šlápoty
Hřiště 2
 
30.8.2020
Tygříci 9:30 Vagoši
Hřiště 1
 
 Klepeťáci
  
Vagoši 
    
    
  
  
  
  
 Turovi ChabařiŠlápoty