Kategorie: muži

Hrací plocha: 2 hřiště (20 x 10 metrů)

Kapacita:
– 20 týmů v kategorii muži

Rozhodčí: utkání budou řídit rozhodčí s platnou licencí ČFbU (každé utkání jeden rozhodčí, od čtvrtfinále budou jedno utkání řídit dva rozhodčí)

Pravidla:
– hraje se dle pravidel českého florbalu
– pravidla budou upravena podle rozměrů hřiště a hracího času

Dresy: každý tým je povinen mít stejnou barvu dresů nebo triček s čísly

Soupisky: soupisky musí být odevzdány před prvním utkáním a po dobu turnaje budou uzavřené; účastnit se mohou hráči ročníku narození 2001 a starší

Hrací systém: bude upřesněn včas dle počtu přihlášených týmů (první den základní skupiny, druhý den play off)

Počet hráčů: 3+1

Hrací čas: 2×10 minut hrubého času – poslední minuta zápasu čistý čas (může být upraveno dle počtu přihlášených týmů)

Tresty: všechny tresty se krátí na polovinu, kromě trestů do konce utkání

Kauce: před prvním utkáním bude vybírána vratná kauce 500 Kč na tým, která nebude vrácena v případě, že tým odjede v průběhu turnaje a znemožní tak jiným družstvům odehrát plánované zápasy nebo pokud tým poškodí zařízení haly

Ceny: Týmy na prvních třech místech obdrží medaile, pohár, dárkový koš a diplom, ostatní týmy obdrží diplom; nejlepší brankář, nejlepší střelec a nejlepší hráč obdrží pamětní plaketu a dary od sponzorů.